Začínáme

27. 01. 2008 | † 12. 06. 2010 | kód autora: 3Gq

Zdravím,

jak jste si asi všimli, přibyla tu další rubrika. Reakcí na včerejší článek bylo sice málo, ale já jsem tím nápadem na interaktivní svět nadšená, proto jsem se vrhla do díla a první díl už se na mě usmívá z otevřeného Wordu.

Do téhle rubriky tedy budu přispívat on-line příběhem. Teď si dáme nějaká ta pravidla a vysvětlení.

Čili....pod každým článkem z on-line příběhu najdete možnosti. Do ankety by se mi asi text nevešel, bude to tedy takto (příklad):

A - postava se půjde projít, třeba někoho potká, B - postava zůstane doma, C - postava půjde na nádraží, kde na ni má někdo čekat...blablabla, nic složitého. Dole poté najdete anketu, kde už budete hlasovat, jaká možnost vám osobně nejvíc vyhovuje.

Hlasování bude ukončeno...no, hlavně podle toho, jak se budete zapojovat. Když v jednom dni zahlasujete hodně a pak už nic, je jasné že tady nebudu nechávat tu anketu týden ležet. Já do ankety budu hlasovat taky, přecejen i já mám právo o příběhu rozhodovat.

Chtěla jsem vám sem napsat něco o příběhu, který jsem začala psát, ale rozhodla jsem se že veškeré informace o hlavní hrdince apod. vyplynou časem.

Teď jdu zveřejnit první část, tak čtěte a hlasujte!!

Vaše Cerolaine


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.